logo motglass
Biuro handlowe:
ul. Mickiewicza 2
22-130 Siedliszcze
e-mail: biuro@motglass.pl
Kontakt:
tel: 511 44 87 45
tel: 503 96 45 12
tel: 505 41 88 33
fax: 82 569 11 72
cień
wszystkie lustra
podwietlane lustra led
półki, akcesoria, oświetlenie do luster

Lustra LED

Nowoczesne i eleganckie...
Wprowadziliśmy do naszej oferty nowoczesne lustra LED. Charakteryzują się niskim poborem energii elektrycznej, trwałością oraz nowoczesnym wyglądem. Wykończone są ze szczególną dokładnością zaawansowaną obróbką fazowania lub szlifowania. Elementy podświetlające nasze lustra zostały zminimalizowane, grubść lustra wynosi od 14 do 18 mm - spuper płaskie - SLIM. Podwójne wieszaki do luster umożliwiają mocowanie luster w pionie jak i w poziomie.
lustra led

Nowoczesny design

Piaskowanie luster... Oferujemy w ciągłej sprzedaży kilka wzorów piaskowania luster (elementów oświetlających). Na zamówienie jesteśmy w stanie wykonać praktycznie każdy kształt. Produkujemy też nowatorskie lustra podświetlane, które posiadają szczeliny oświetlające wykonane ze szkła matowego. więcej >>
piaskowane lustra

Diody LED

Energooszczędne i trwałe... W naszych prduktach stosujemy sprawdzone diody oraz zasilacze, które gwarantują wiele lat bezawaryjnego świecenia. Lustra posiadają optymalnie dobraną ilość emitowanego światła, tak by nie oślepiały osoby stojącej na przeciwko. Stosujemy w naszych produktach lustra firmy Saint-Gobain, które posiadają powłokę teflonową do zabezpieczenia przed parą wodną i wilgocią.
taśma led

Technologie

Materiały i dodatki dobierane są profesjonalnie, co gwarantuje długotrwałe użytkowanie luster w każdych warunkach, a zabezpieczenie powłoką teflonową chroni je przed działaniem wody i pary wodnej.

Dostawy

Krótkie terminy realizacji. Indywidualne zamówienia.

Szybkie dostawy do każdego miejsca w Polsce własnym transportem.


Współpraca

Współpracujemy z wieloma firmami z wyposażeniem łazienek oraz ze sklepami meblowymi z terenu Polski. Firmy zainteresowane sprzedażą wysokiej jakości luster zapraszamy do współpracy.

Top